Jak manifestować? Poznaj prawo przyciągania
Lifestyle Julia Sikora - 01-05-2022

Jak manifestować? Poznaj prawo przyciągania

Myśl tworzy emocje, emocje tworzą wibracje, a te wibracje są manifestacją naszych myśli. Myśli prowadzą do działania i to myśli pobudzają świat fizyczny. Aby w pełni zrozumieć zasady udanej manifestacji, musimy najpierw rozpoznać, że nasze myśli wpływają na naszą rzeczywistość! Prawo przyciągania mówi, że wszystko, o czym myślimy z radością, staje się rzeczywistością. Właśnie dlatego przekształcenie tych słów, takich jak „nie mogę” na „MOGĘ”, radośnie zwiększa te myśli we wszechświecie, tym samym przyciągając je do nas.

Czy wierzysz, że myśli mają moc manifestowania się w realnym życiu?

Wiele osób wierzy, że pozytywne nastawienie tworzy szczęśliwe życie zawodowe i towarzyskie. Podczas gdy inni ludzie wierzą, że każda myśl ma moc urzeczywistnienia czegoś. Oto moje osobiste przemyślenia i doświadczenia z manifestacją.

Osobiste myśli

Odkąd zaczęłam czytać książki związane z psychologią, zdałam sobie sprawę, jak bardzo nasze umysły wpływają na nasze życie. Osoby, które skupiają się, ciężko pracują i są wytrwałe w dążeniu do tego, czego chcą, przyciągają sukces. I to nie tylko sukces czy bogactwo – wbrew temu, co niektórzy mogą powiedzieć – ale także wszelkie formy szczęścia. Stworzenie przyjemnego środowiska dla człowieka wymaga afirmacji i energii emocjonalnej, a manifestacja to proces afirmacji o sobie, który przyczynia się do ogólnego projektu stylu życia poprzez marzenia w głowie.

Jak manifestować? Poznaj prawo przyciągania

Jak zacząć manifestację?

Wyjaśnij, czego chcesz. Zdecyduj, ile razy dziennie lub w tygodniu będziesz medytować, aby to uzyskać. Przytrzymaj jasną myśl przez kilka minut w każdej sesji, aby skupić myśli. Kontynuuj, aż manifestacja stanie się naturalna.

Manifestacja to teoria, praktyka i wiara w doprowadzenie do zmiany zgodnie z pragnieniem. Odnosi się do procesu telepatycznego organizowania tego, czego ktoś chce lub potrzebuje, poprzez nawiązanie połączenia z wyższą mocą. Najlepszym sposobem wykorzystania manifestacji jest zrozumienie, że manifestacja może nastąpić w dowolnym czasie, miejscu i w każdej chwili.