Traficar dla firm – dlaczego warto?
Porady Monika Miller - 19-03-2021

Traficar dla firm – dlaczego warto?

Traficar dla firm to usługa polegająca na wynajmu samochodów przez dane przedsiębiorstwo. Wystarczy jedynie zarejestrować się za pomocą odpowiedniej aplikacji, wypełnić krótki formularz i cieszyć się wynajmem samochodu np. w obcym mieście. Na czym dokładnie polega ta usługa i jakie zalety posiada?

Rejestracja

Jeśli jesteśmy zainteresowani wynajmem samochodu - Traficar dla firm - wystarczy poświęcić maksymalnie 60 minut na rejestrację. Pierwszy krok to pobranie aplikacji z Google Play, App Store czy App Gallery, jej instalacja i wypełnienie krótkiego formularza. Do rejestracji niezbędne będzie prawo jazdy, za pomocą którego nastąpi potwierdzenie tożsamości klienta. Konieczna będzie również karta płatnicza VISA bądź MasterCard. Rejestracja wymaga dokonania przelewu weryfikacyjnego o wysokości 1 grosza, by móc porównać i potwierdzić dane wpisane w Traficarze i tymi przy koncie bankowym.

Traficar dla firm – dlaczego warto?

Korzystanie z aplikacji

Wchodząc do aplikacji Traficara ma się podgląd do mapy, na której zaznaczone są wszystkie dostępne modele samochodów. Za pośrednictwem filtrów można dokonać wyboru odpowiedniego modelu samochodu, dostosowanego do własnych potrzeb i wymagań. W razie potrzeby większego samochodu korzysta się z TrafiCargo, które w ofercie posiada samochody dostawcze zlokalizowane pod większymi marketami typu Ikea. Po wyborze samochodu każdy użytkownik ma 15 minut na dotarcie do niego. Dużą zaletą tej aplikacji jest to, że w tym czasie już nikt inny nie może zarezerwować samochodu. Drzwi otwiera się za pomocą zeskanowanego kodu QR. Jest umieszczony na bocznej i przedniej szybie. Następnie kierowca ma od 2 do 5 minut na przygotowanie się do jazdy, czas ten uwarunkowany jest porą roku. Kluczyk do samochodu umieszczony jest w schowku. Na zakończenie wynajmu wystarczy schować kartę, wyjść z samochodu i kliknąć „Zakończ wynajem”.

Zalety płynące ze skorzystania z oferty Traficara

Traficar oprócz wynajmu samochodu, umożliwiającego komunikację między dwoma punktami zapewnia szereg innych funkcji. Jedną z nich jest Radar, to powiadomienie, mówiące o wolnym Traficarze, znajdującym się w okolicy. Klienci Traficara i TrafiCargo mają dostęp do parkingów specjalnych, na których z pewnością znajdą się miejsca do zaparkowania. Każdy użytkownik Traficara poddawany jest ocenie specjalnego systemu jazdy, który udziela informacji na temat techniki i stylu jazdy. Ponadto klienci Traficara mają dostęp do wielu promocji popularnych produktów i usług, pochodzących od ich partnerów. To, co jest ogromną wygodą to zawsze opłacone parkomaty, które zezwalają w miejskiej strefie parkowania zakończyć wynajem za darmo. Infolinia Traficara dostępna jest 24 godziny na dobę, we wszystkie dni tygodnia, więc śmiało w razie jakichkolwiek sytuacji można się z nimi kontaktować.

Koszty wynajmu

Wynajmując samochód osobowy na 24 godziny bądź dłużej, koszt dobowy wynosi 49 zł. Podobnie jest z kosztami w przypadku samochodów kompaktowych. Za samochód typu Renault Kangoo doba wynosi 90 zł, a za samochód typowo dostawczy równa się 159 zł za dobę.