Nowoczesne rozwiązania dla przemysłu – kompleksowa oferta marki Dromer Pramet
Informacje Ewa Jagodzińska - 09-01-2021

Nowoczesne rozwiązania dla przemysłu – kompleksowa oferta marki Dromer Pramet

Marka Dromer Pramet jest obecnie jednym z największych producentów i dostawców wysokiej klasy narzędzi skrawających przeznaczonych dla szeroko pojętego przemysłu maszynowego. W jej ofercie znaleźć można profesjonalne narzędzia, które doskonale sprawdzają się do wykonywania takich prac, jak m. in. wiercenie, gwintowanie, frezowanie oraz toczenie. W sprzedaży dostępne są zarówno narzędzia specjalistyczne jak i gotowe systemy narzędziowe, które są w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta.

Marka Dromer Pramet i jej ponad 100-letnie doświadczenie

Marka Dromer Pramet może poszczycić się ponad 100-letnią historią, gdyż początki jej profesjonalnej działalności sięgają roku 1913r. Do 2014 roku istniały dwie odrębne firmy – Dromer Tools specjalizowała się w produkcji narzędzi obrotowych i Impero Pramet Safety, który był uznanym dostawcą narzędzi do obróbki wymiennej, głównie produkowanych z płytek węglika spiekanego. W 2014 r. doszło do fuzji obu przedsiębiorstw, w wyniku której do życia powołano jedną markę, którą nazwano Dromer Pramet. Firma szybko stała się jednym z największych i najbardziej uznanych producentów wysokiej jakości narzędzi skrawających na świecie.

Bogate doświadczenie obu firm pozwoliło na stworzenie marki, która będzie w stanie skutecznie sprostać potrzebom każdego klienta, począwszy od firm działających w przemyśle lekkim, a kończąc na przedsiębiorstwach skupionych na przemyśle ciężkim. Narzędzia produkowane i dostarczane przez Dormer Pramet znajdują zastosowanie w wielu branżach – korzysta z nich m. in. przemysł motoryzacyjny, kolejowy, a nawet kosmonautyczny, wysokiej klasy produkty wytwarzane przez markę mogą być natomiast z powodzeniem użytkowane w warsztatach oraz serwisach konserwacji maszyn. Wszystkie produkty dostarczane przez markę posiadają certyfikaty jakości i atesty bezpieczeństwa, które potwierdzają ich jakość oraz pełne bezpieczeństwo stosowania w przemyśle.

Nowoczesne rozwiązania dla przemysłu – kompleksowa oferta marki Dromer Pramet

Oferta marki Dromer Pramet – jakie rozwiązania dla przemysłu oferuje?

Marka Dromer Pramet to przedsiębiorstwo o globalnych zasięgach, z którego oferty korzystają klienci z całego świata. Szeroki wybór narzędzi i dostępnych rozwiązań jest w stanie zaspokoić potrzeby przemysłowe niemal każdej firmy poszukującej doskonałej jakości, bezpiecznych i wysoko funkcjonalnych rozwiązań. Łącznie marka obsługuje ponad 100 państw, a za produkcję narzędzi i systemów przemysłowych odpowiedzialne są dwie fabryki zlokalizowane w Czechach i Brazylii.

Oprócz wysokiej klasy narzędzi firma oferuje także profesjonalne szkolenia organizowane w 5 ośrodkach mieszczących się w Czechach, Wielkiej Brytanii, USA, Rosji i Szwecji. Szkolenia i bezpłatne pakiety e-learningowe dostarczają wiedzy i informacji na temat prawidłowego korzystania ze wszystkich rozwiązań dostępnych w ofercie marki, co pozwala bezbłędnie wykorzystywać je w działalności produkcyjnej. Szkolenia w połączeniu z szerokim wyborem profesjonalnych narzędzi dla przemysłu maszynowego sprawia, że marka dromer może poszczycić się kompleksową i w pełni dostosowaną do potrzeb współczesnych odbiorców ofertą, z którą warto zapoznać się bliżej.