Wypożyczalnia samochodów, w której warto wynająć auto dla firmy.
Porady Kinga Lewandowska - 19-01-2021

Wypożyczalnia samochodów, w której warto wynająć auto dla firmy.

Wynajęcie samochodu to szybki i prosty sposób na własny samochód bez konieczności kupowania go. Auta na wynajem dostępne są w wielu miastach w Polsce, w tym również w Krakowie. Z usług, której firmy zajmującej się tego typu działalnością warto skorzystać, aby nie martwić się o nic i komfortowo korzystać z wypożyczonego środka transportu?

Wynajem aut Kraków – z oferty, której firmy warto skorzystać?

Jeżeli interesuje nas wynajem aut w mieście Kraków to z cała pewnością warto skorzystać z oferty firmy Express Car Rental. Ta znana marka jest nie tylko największą wypożyczalnią samochodów w Polsce, ale także liderem w usłudze wynajmu aut. Express Car Rental to rzetelny i profesjonalny partner biznesowy, z którym współpracę chętnie nawiązuje wiele dużych i małych przedsiębiorstw. Należy przy tym podkreślić, że to właśnie ta firma stworzyła pierwszy carsharing w Polsce – Traficar. Express Car Rental działa na terenie całego kraju, posiada 85 oddziałów i ponad 12 000 pojazdów do wypożyczenia. Co ważne firma ta na bieżąco rozwija swoje usługi i powiększa flotę aut. Klienci zarówno indywidualni, jak i biznesowi doceniają to, że Express Car Rental stosuje bardzo przejrzyste zasady wynajmu. W przypadku wynajmu aut dla biznesu ma to naprawdę duże znaczenie, ponieważ przedsiębiorcy dzięki stałym miesięcznym opłatom, które uwzględniają ubezpieczenie i usługi dodatkowe zapewniające komfort ekspozycji auta, są w stanie w prosty sposób planować wydatki związane z użytkowaniem pojazdu. Tak naprawdę przy wynajmie aut, oprócz stałych stawek wynajmu i wydatków na paliwo i płyn do spryskiwaczy, klienci biznesowi nie ponoszą już żadnych dodatkowych kosztów związanych z codziennym korzystaniem z samochodu. Jest to, zatem bardzo wygodne rozwiązanie, które ogranicza koszty firmy i zwiększa przejrzystość wydatków.

Wypożyczalnia samochodów, w której warto wynająć auto dla firmy.

Oferta firmy Express Car Rental.

Firma Express Car Rental udostępnia pojazdy na dowolnie wybrany przez klienta okres. Auto można wypożyczyć na minuty, dni, miesiące a nawet lata. Jeżeli chodzi o wybór samochodu to klienci mogą skorzystać z naprawdę szerokiej oferty aut. To od nas zależy czy zdecydujemy się na wypożyczenie samochodu osobowego czy dostawczego, ze skrzynia biegów manualną czy automatyczną. Firma Express Car Rental w swojej ofercie posiada, bowiem wiele różnych kategorii i modeli samochodów. Z pewnością każdy przedsiębiorca znajdzie tu coś najbardziej odpowiedniego do prowadzonego przez niego biznesu. Co ważne dla wielu osób wynajętym samochodem można podróżować poza granice naszego kraju (po wcześniejszym ustaleniu) . Na stronie internetowej firmy w zakładce „Samochody i cennik” zaprezentowane zostały wszystkie ceny, na podstawie tych danych klienci mogą, więc porównać interesujące ich warianty. Warto także dodać, że każdy klient, który wybierze ofertę dla biznesu firmy Express Car Rental otrzyma swojego indywidualnego opiekuna, który profesjonalnie pomoże mu we wszystkich sprawach dotyczących wynajmu samochodu.

Partnerem merytorycznym materiału jest Express.pl – wynajem aut Kraków