Laseroterapia Katowice
Zdrowie Jan Kuciński - 28-12-2020

Laseroterapia Katowice

Obecnie laseroterapia jest bardzo często wykorzystywanym zabiegiem odmładzającym. Dzięki niemu możemy zmniejszyć w znacznym stopniu nasze zmarszczki mimiczne, a także pozbyć się przebarwień. Zabiegi laserowe odznaczają się wyjątkowo szybkimi efektami, ale również bezbolesnością. Wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu po zabiegu możemy szybko wrócić do naszych obowiązków.

Laseroterapia Katowice

Laseroterapia Katowice – polecane zabiegi

Bardzo nowoczesne, a przy tym skuteczne rodzaje laserów poleca m.in. laseroterapia Katowice. Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom możemy w łatwy sposób pozbyć się m.in. przebarwień, ale również zmarszczek, czy nawet tatuaży. Bardzo popularny staje się laser ALMA HARMONY XL Pro. Ta platforma do zabiegów laserowych łączy w sobie zaawansowane techniki laserowe, ale również inne źródła światła. Można z jej pomocą wykonać laserowy resurfacing, a także peeling, czy lifting skóry. Dzięki użyciu różnych rodzajów laserów platforma daje naprawdę spektakularne efekty.

Laser ALMA HARMONY XL Pro posiada kilka rodzajów głowic, w tym głowicę Nd:Yag. Jest to laser neodymowo-yagowy, który stosowany jest w przypadku teleangiektacji, w tym również tych występujących na nogach, pozwala na usuwanie naczyniaków gwiaździstych. Dzięki systemowi chłodzenia zabieg jest przyjemny, ale również znacznie szybciej obkurcza rozszerzone naczynia krwionośne. System ten również chroni nasz naskórek przed przegrzaniem się, co poprawia komfort pacjenta w trakcie zabiegu.

Bardzo nowoczesna oraz innowacyjna jest również głowica Dye-VL, podająca wielopasmowe, pulsacyjne światło o długości od 500 do 600 nm. Najczęściej stosowana jest przy leczeniu trądziku różowatego oraz poikilodermii. Jest niezawodny przy przebarwieniach skórnych, a także polekowych. Polecany jest pacjentkom po radioterapii oraz chemioterapii, ale po zakończeniu leczenia. Terapia z pomocą tej głowicy jest wyjątkowo bezpieczna i bezbolesna.

Do liftingu laseroterapia Katowice używa głowicy ClearLift. To laser frakcyjny z technologią Q-switch. Podaje bardzo krótkie impulsy świetlne o wysokie energii. Jego działanie jest skierowane głównie na polepszenie gęstości skóry oraz podgrzanie tkanki podskórnej, co ma powodować jej szybszą regenerację oraz namnażanie się kolagenu. To laser nieablacyjny, co oznacza że nie uszkadza naskórka. Pacjent może po zabiegu szybko wrócić do swoich obowiązków.

Do usuwania tatuażu polecany jest szczególnie głowica High Power Q-switched, która emituje wiązkę o długości 1064 nm lub 532 nm. Jest również odpowiednia do usuwania makijażu permanentnego oraz głębokich przebarwień.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegów w laseroterapia Katowice?

Gabinet laseroterapia Katowice zapewnia dokładne i bardzo skuteczne zabiegi laserowe, ale również dobrą opiekę lekarzy oraz kosmetologów, którzy przeszkoleni są z obsługi najnowocześniejszych laserów. Dzięki dobraniu odpowiedniej głowicy efekty zabiegu laserowego są naprawdę spektakularne. Zabiegi laserowe w laseroterapia Katowice pozwolą nam na szybkie zmniejszenie przebarwień, a także wyleczenie trądziku różowatego, czy usunięcie niechcianego tatuażu.

laseroterapia w Katowicach