Gadżety grillowe dla branży gastronomicznej
Porady PAP - 28-02-2021

Gadżety grillowe dla branży gastronomicznej

Wraz ze zbliżającą się dużymi krokami wiosną, na horyzoncie pojawia się sezon na grillowanie. Jest to jedna z najczęściej wybieranych forma spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Grill może być ustawiony w ogrodzie, gdzie znajduje się odpowiednia ilość miejsca dla każdego współbiesiadnika. Taka forma przygotowywania posiłków jest stosowana również w restauracjach i innych lokalach gastronomicznych z ogródkami. Wówczas zamawia się różnego rodzaju gadżety, które są personalizowane, umieszcza się na nich między innymi nazwę firmy. Jest to rodzaj działań marketingowych, które pozwalają na zwiększenie rozpoznawalności danego miejsca.

Gadżety grillowe dla branży gastronomicznej

Gadżety grillowe – jakie wybrać?

W ofercie sklepów z akcesoriami reklamowymi powinny znajdować się gadżety grillowe z nadrukami, takie jak szczypce do obracania mięsa na ruszcie. Ciekawą opcją są produkty z wyposażeniem w postaci czujników temperatury i zintegrowanych ledowych wyświetlaczy. Dzięki temu osoba stojąca za grillem ma pewność, że jedzenie jest gotowe do spożycia. Dodatkowym udogodnieniem jest alarm informujący o zakończeniu obróbki termicznej posiłku. Wszelkie gadżety grillowe sprawdzą się podczas kampanii prowadzonych wiosną i latem, kiedy zapotrzebowanie na nie wzrasta z powodu wyższej temperatury powietrza. Tego rodzaju nośniki reklamy ma nie tylko walory estetyczne, ale przede wszystkim praktyczne, dlatego cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. W ofercie sklepu NANA Kraków klienci znajdą produkty pomocne w przygotowywaniu potraw z grilla. Chodzi między innymi o specjalne fartuchy i rękawice, przystosowane w każdym aspekcie do grillowania. To również doskonały pomysł na prezent dla miłośników gotowania i szefów kuchni.

Forma reklamy w postaci gadżetów grillowych

Branża gastronomiczna wymaga prowadzenia kampanii marketingowych, ponieważ w branży panuje duża konkurencja. O wyborze danego lokalu decydują szczegóły, takie jak sposób podawania poszczególnych potraw. Na uwagę klientów zasługują różnego rodzaju gadżety grillowe, a przy niewielkich nakładach finansowych wystarczy inwestycja w drobne przedmioty, takie jak zapalarka do grill, czy pokrowce na pozostałe akcesoria. W celu większej rozpoznawalności wykonuje się personalizacje na każdego rodzaju gadżetach grillowych. Grawerowanie wykonuje się metodą laserową, co wpływa na wytrzymałość nadruku, który nie ulegnie starciu podczas użytkowania. W takich sytuacjach niwelowane jest również ryzyko rdzewienia metalowych elementów. Plastikowe gadżety grillowe są personalizowane za pomocą tampodruku, w drodze którego tusz przybiera różne kolory, dopasowane do barw logotypów. W zależności od wielkości logo, może być umieszczone w różnych miejscach danego gadżetu. Wysoka jakość wykonanych produktów, które znajdują się w asortymencie NANA Kraków pozwoli na korzystanie z nich przez cały sezon wiosenno-letni. Całość złożonego zamówienia jest realizowana dość sprawnie, zgodnie z wytycznymi klienta. Istnieje możliwość dokonywania poprawek na projekcie, wszystko po to, by każdy kontrahent był zadowolony.